O mnie

Cześć! Nazywam się Agata Stawińska i jestem absolwentką dietetyki na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.

Jestem też największą miłośniczką masła orzechowego, bananów i czekolady, a także jedzenia typu fast-food w wersji “fit” 💗

Żywieniem i zdrowiem człowieka zainteresowałam się już w gimnazjum. Wtedy też rozpisałam (na kartce! 😂) pierwszą dietę i plan treningowy. Nie była to zbilansowana dieta, z pewnością zawierała zbyt dużo słodyczy. No, ale od czegoś trzeba zacząć… Możesz mieć pewność, że w moich obecnych jadłospisach również nie zabraknie odrobiny słodkości.

Lubię gotować, ale nie lubię spędzać długich godzin nad jedną potrawą, dlatego w mojej kuchni pojawiają się szybkie i łatwe w wykonaniu posiłki. Uwielbiam też wymyślać pyszne i efektowne desery.

Od ponad czterech lat prowadzę profil na Instagramie @dietetyka_w_pigulce , gdzie każdego dnia udowadniam, że zdrowy styl życia, zdrowa dieta, nie są czymś skomplikowanym i nie muszą wiązać się z ogromem wyrzeczeń. Obalam mity dietetyczne, uczę racjonalnego podejścia do diety, odradzam głodówki, detoksy i inne trudne do utrzymania diety.

Pokazuję, że za sukces w postaci wymarzonej sylwetki, dobrego zdrowia i samopoczucia odpowiada codzienna, zbilansowana dieta, stopniowe budowanie zdrowych nawyków żywieniowych wraz z uprawianiem ulubionej aktywności fizycznej.

Sprawdź najnowszą "Dietę dla zabieganych z produktami z Biedronki"!

dni
%+
smaku 💛
%+
zdrowia 💛

Co znajdziesz w środku?